ONLINE nõustamine

Online nõustamine on hea viis kohtuda nõustaja/terapeudiga, kui pole kas distantsi, haiguse või mõne muu põhjuse tõttu võimalik kohapeal kohtuda. Kõik toimub samamoodi, kui tavalise nõustamise puhul: sul on probleem või küsimus ja saa soovid, et keegi aitaks sul seda avada, peegeldada, vastuseid leida, selgust saada, emotsioone vabastada jne. Online nõustamine kestab 1,5 tundi ja kasutatakse holistiline teraapia võtteid. Online nõustamise tasu on 40€.

Kundalini Stuudios viib online nõustamist läbi Piret Jõemägi.

  1. Registreerimiseks kirjuta: kundalinistuudio@gmail.com.

  2. Kanna nõustamise tasu Kundalini Stuudio OÜ arveldusarvele: EE592200221058485139

  3. Sulle saadetakse nõustamisseansi Zoomi link.

 

Tagasiside:

“Inimene on minu arvates üks kompleksne süsteem. Selle süsteemi haldamiseks vahel vaja kellegi abi, et tõrkeid sõnastada ja blokeeringuid tunnetada. Või millestki lahti lasta ja minema saata, et olemine oleks helgem. Just nendel hetkedel olen tänu Pireti (Jai Kartar Kauri) peenelt tunnetatud võtetele saanud suurte kergenduste osaliseks. Olen saanud oma kehas ja peas kätte jälle selle tunde, et “kõik on täpselt nii nagu peab” ning selle pealt on võimalik jälle mõnuga oma järgmisi hetki siin elus üles ehitada.

Onlines nõustamine tundus mulle mõnus ja loomulik. Olin oma turvalises kodus, samas siiski ühenduses Piretiga. Tundsin, et me olime ühel lainel, tunnetus oli barjäärideta.Trikk ongi selles, et kui keskendud ainult nõustamisele ja lülitad ülejäänu välja, siis on tegelikult väga kerge ennast ka onlines avada ja enda sügavate teemadega tegeleda. Kodus peaks siis nõustamise kohaks valima paiga, kus on hea olla ja väliseid segajaid ei ole. Samas, kui kõrvaklapid pähe panna, pole ka väljast sisse nii palju kosta. Oluline on usaldada, keskenduda ja avaneda- nagu teraapias ikka. Ka väikesed levi kõikumised saab kenasti üle elada- kui ei kuule, saad ju paluda kordamist ilma, et sa ise oma protsessist väljuksid.

Arvestades tänapäevaselt lihtsaid online töövahendeid on minu arvates selline moodus nõustamiseks sobilik kõigile, kellel on arvuti, internetiühendus ja tahtmine endale lähemale jõuda.” /Tiina/