Koolitused

MEEL SINU TEENISTUSES. MEELE 81 TAHKU


kolmapäeviti
Kersti Kõrs (Amrit Atma Kaur)

Kundalini jooga meditatsioonitunnid:

“MEEL SINU TEENISTUSES. MEELE 81 TAHKU.”
Kolmapäeviti kl 19.30-21.00 alates 7. oktoobrist 2020

“Iga inimene, kes tahab olla suurepärane ja arendada iseloomu ja kaliibrit, mis kannavad tema hinge väärtusi, vajab otsest ja fundamentaalset suhet oma meelega. Sul peab olema praktiline arusaamine meele kontseptsioonist, omadustest, aspektidest, projektsioonidest ja 81 tahust. See on miinimum nõue, et arendada inimlikku tundlikkust.” – Joogi Bhajan

Kogu meie elu on üks suur jooga, kus igapäevaselt otsime ühendust ja tasakaalu oma keha, meele ja hinge vahel. Meelel on sellel teekonnal oluline roll. Ta võib kogu ühenduse blokeerida läbi mineviku mustrite kordamise, hinnangute andmise endale ja teistele, nii hoides meid oma kontrolli all ja tõkestades tee meie tõelise olemuse ja eluni, mida sügaval hinges ihkame. Et sellest rattast väljuda on vaja mõista oma meelt ja tema mänge, et tõusta neist mängudest kõrgemale.

Meelel on jõud. Oluline on suunata see jõud oma tõelise olemuse ja kõrgema mina väärtuste manifesteerimiseks igapäevaelus. Kui meel on Sinu kõrgema mina teenistuses, siis elad Sa rahus, selguses ja oled suuteline kogu oma potentsiaali realiseerima.

Tunnid põhinevad Joogi Bhajan’i õpetustel meele erinevatest tahkudest, aspektidest, projektsioonidest (nt näitleja, juht, strateeg, meister) ja kuidas neid tasakaalustada. Iga tunni oluline osa on pikem meditatsioon (31-62 min), kokku 42 meditatsiooni kindlas järjestuses.

Lisaks räägime ja mõtiskleme meele teemadel kaasates Kundalini jooga lähenemise ja kriyad (iga tund ei sisalda kriyat), isiklike kogemuste jagamise, seosed Karam Kriya numeroloogiaga ja Siri Guru Granth Sahib’i tarkuse.

Oled oodatud teekonnale avardava selguse poole!

Osalemise panus: 10x kaart 120€, 5x kaart 65€, ühekordne tund 20€.
Teavita oma osalemisest: amritatma.kersti@gmail.com.

Tunnid toimuvad: kolmapäeviti (jälgi tunniplaani) kell 19.30-21.00 Kundalini Stuudios, Magasini 29a-9, Tallinn. Vaata, kuidas tulla: www.kundalinistuudio.ee/kontakt

Tunde juhendab: Amrit Atma Kaur (Kersti Kõrs)
Rahvusvaheliselt sertifitseeritud kundalini jooga õpetaja.

 

Osalemise panus:
10x kaart 120€
5x kaart 65€
ühekordne tund 20€
Teavita oma osalemisest: amritatma.kersti@gmail.com

Tunnid toimuvad: kolmapäeviti (jälgi tunniplaani) kell 19.30-21.00
Kundalini Stuudios, Magasini 29a-9