Koolitused

KUNDALINI JOOGA ALGAJATE KURSUS


13 - 14.03.2021

Mida kundalini jooga annab?
1.Õpid oma keha tundma, kontrollima ja parimal moel kasutama.Muutud sitkemaks, vastupidavamaks ja paindlikumaks; füüsiline vormparaneb, koordinatsioon ja aju poolkerade töö paraneb.
2.Üldine tervislik seisund paraneb.
3.Muutud rahulikumaks; õpid, kuidas keerulistes olukordadesneutraalset meelt säilitada; tasakaalu saavutada ja hoida.
4.Saad parema kontakti oma põhiolemusega, mis viib vastusteniküsimustele: kes ma olen? kust ma tulen? kuhu lähen?
5.Saad lisaenergiat ning õpid, kuidas seda ise n.ö „toota“

KURSUS "21 meditatsiooni astet"


pühapäeviti (jälgi Tunniplaani)

Kursus „21 meditatsiooni astet“ tutvustab meditatsiooni erinevaid etappe, aitab neid lahti mõtestada ning ise süvendatult läbi kogeda. See on Joogi Bhajani õpetusel põhinev süstemaatiline lähenemine eneserealiseerimisele ja tervendamisele läbi meditatsiooni. Hakkad rohkem mõistma iseennast, avastad ja avad enda peidus pooli – nii neid mida teadlikult peidad ja varjata soovid, kui ka neid imelisi, mida alateadlikult endas hoiad ja ei oska maailmaga jagada. See on teekond lähemale oma kõrgemale minale.

MEEL SINU TEENISTUSES. MEELE 81 TAHKU


kolmapäeviti

Kogu meie elu on üks suur jooga, kus igapäevaselt otsime ühendust ja tasakaalu oma keha, meele ja hinge vahel. Meelel on sellel teekonnal oluline roll. Ta võib kogu ühenduse blokeerida läbi mineviku mustrite kordamise, hinnangute andmise endale ja teistele, nii hoides meid oma kontrolli all ja tõkestades tee meie tõelise olemuse ja eluni, mida sügaval hinges ihkame. Et sellest rattast väljuda on vaja mõista oma meelt ja tema mänge, et tõusta neist mängudest kõrgemale.